RESAAS

Joomla gallery by joomlashine.com

GULAY

Herkese Merhaba....

Mavişehir, Bostanlı, Karşıyaka... Dünyanın en güzel şehri İzmir'in en güzel semtleri... Ve bu bölgelerde hizmet veren "İzmir'deki Gayrimenkul Danışmanınız"ın emlak portalına Hoş Geldiniz !

Bu sitede "Gayrimenkul Dünyası" hakkında son haberler, güncel portföyler, yatırımlık yerler, değerli yazarlardan yazılar ve güvenilir sitelerden linkler bulabilirsiniz.

Gulay ONDER

Doğru Gayrimenkul,

 

Kaliteli Hizmet, Faydalı Haber 

  

Ana SayfaPause CaféDünyanın En Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafı

Yazılarım

Dünyanın En Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafı

dnyann en yksek znrlkl fotoraf-2Dünyanın en yüksek cözünürlüklü fotoğraflarından biri olmaya aday olan ABD Başkanı Barack Obama’nın yemin törenini gösteren fotoğraf tam olarak 1474 Megapiksel cözünürlüğe sahip. 2 GB datayı içeren ve 220 karenin bir araya getirilmesi ile oluşan devasa panoramik fotoğrafta Barack Obama’nın yemin törenini yaptığı alan ve izleyiciler görünüyor. Canon G10 fotoğraf makinesi ve GigaPan robot kamera sehpasi kullanılarak David Bergman tarafından çekilen fotoğraf, bugüne kadar ki benzerleri arasında en yüksek cözünürlüklü olmaya aday bir kare.

Foto özel bir teknikle çekilmiş ve istenilen bölgesine zoom girilebiliyor. Zoom girildikçe de detaylar daha belirgin hale geliyor.

İşte o fotoğraf yanda olup, resmin üzerine tıklayın.

Yorumlar   

 
+1 #1 ASDASDAD 25-09-2012 07:34
ALAKASI YOK EN YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜSÜ BU RESİM http://www.paris-26-gigapixels.com/index-en.html
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Siteme kayıt olun.. Bilgilendirmelerden faydalanınLogin
Register

24 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Go to top